Douchebak van Wiesbaden kwartrond is een douchebak van acryl. Douchebakken van acryl zijn licht van gewicht en betaalbaar. Bacteriën en zeepresten hechten zich moeilijk aan het oppervlak waardoor een SMC douchebak hygiënisch is. Verkrijgbaar in de afmetingen: L90CM*B90CM*H4CM*R4CM.
Douchebak Acryl 1/4 Rond 90X90X4 Wit

| Artikelnummer | 21.3511 |
|---|---|
| EAN | 8719323031401 |
| Afmeting | 90x90 cm |
| Lengte | 90 cm |
| Breedte | 90 cm |
| Hoogte | 4 cm |
| Vorm | Kwartrond |
| Materiaal | Acryl |
| Antikalk | Nee |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Wit |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
| Exclusief | Sifon |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant