Dona lage-douchebak vierkant van Best Design is een douchebak van acryl en wordt zonder sifon geleverd. Douchebakken van acryl zijn licht van gewicht en betaalbaar. De Dona is verkrijgbaar in kwartrond, rechthoekig en vierkant. Afmetingen vierkant: L80CM*B80CM*H4CM, L90CM*B90CM*4CM, L100CM*B100CM*H4CM. Kleur: wit.
Dona Lage Douchebak 100X100X4Cm

| Artikelnummer | 3801420 |
|---|---|
| FamilyId | DOUF204 |
| EAN | 8718274532487 |
| Afmeting | 100x100 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 4 cm |
| Vorm | Vierkant |
| Materiaal | Acryl |
| Antikalk | Nee |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Glans Wit |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
| Exclusief | Sifon |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant