Designradiator Acqua Calda heeft een stoere en robuuste uitstraling. De radiator heeft een zijaansluiting. Om de radiator op de juiste manier aan te sluiten is het belangrijk dat de aansluiting van de verwarmingsbuizen goed aansluiten op de aansluiting van de radiator. De Acqua Calda is eenvoudig aan de muur te monteren. In combinatie met het juiste badkamermeubel en de juiste accessoires creëert u uw droombadkamer. De designradiator is verkrijgbaar in de afmetingen: B57,5CM*H75CM*D2,5CM, B57,5CM*160CM*D2,5CM, B57,5CM*180CM*D2,5CM. Verkrijgbare Watt: 425W, 730W, 1010W. Kleur: mat grijs.
Designradiator Acqua Calda 57,5/180Cm 1135 Watt Mat Grijs Zijaansluiting (RAL 7045)

| Artikelnummer | sara00423 |
|---|---|
| FamilyId | DERF1 |
| EAN | 8720211750670 |
| Afmeting | 57.5x180 cm |
| Breedte | 57.5 cm |
| Hoogte | 180 cm |
| Diepte | 2.5 cm |
| Materiaal | Hoogwaardig aluminium |
| Afwerking glas | Poedercoating |
| Vermogen | 1135 Watt |
| Uitvoering | Recht |
| CE-keurmerk | Met Aftapaansluiting, Met Bevestigingsmateriaal, Met Blindstoppen, Met Ontluchter, Met Ontluchtingsaansluiting |
| Draadmaat | 1/2 inch |
| Draadaansluiting | Binnendraad |
| Aansluiting | Zij-aansluiting |
| Hartafstand | 55 cm |
| Primaire kleur | Mat-Grijs |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Sanexo |
| Te zien in showroom | Ja |
Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!