Acqua Calda glans wit met een zijaansluiting is een brede designradiator. Een echte eyecatcher voor aan uw muur. De radiator is eenvoudig te monteren en belangrijk dat uw de verwarmingsbuizen op de juiste manier heeft geïnstalleerd. Bij Sanexo shopt u eenvoudig naar radiatorkranen. Verkrijgbare afmetingen: B57,5CM*H75CM*D2,5CM, 57,5CM*120CM*D2,5CM, 57,5CM*H160CM*2,5CM, 57,5CM*H180CM*D2,5CM. Verkrijgbare Watt: 425W, 730W, 1010W, 1135W. Verkrijgbare kleuren: mat zwart, glans wit.
Designradiator Acqua Calda 57,5/180 1135 Watt Glans Wit Zijaansluiting (RAL 9016)

| Artikelnummer | sara00407 |
|---|---|
| FamilyId | DERF1 |
| EAN | 8720211750595 |
| Afmeting | 57.5x180 cm |
| Breedte | 57.5 cm |
| Hoogte | 180 cm |
| Diepte | 2.5 cm |
| Materiaal | Hoogwaardig aluminium |
| Afwerking glas | Glanzend |
| Vermogen | 1135 Watt |
| Uitvoering | Recht |
| CE-keurmerk | Met Aftapaansluiting, Met Bevestigingsmateriaal, Met Blindstoppen, Met Ontluchter, Met Ontluchtingsaansluiting |
| Draadmaat | 1/2 inch |
| Draadaansluiting | Binnendraad |
| Aansluiting | Zij-aansluiting |
| Hartafstand | 55 cm |
| Primaire kleur | Glans Wit |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Sanexo |
| Te zien in showroom | Ja |
Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!