Acqua Calda mat zwart met een zijaansluiting is een brede designradiator. Een echte eyecatcher voor aan uw muur. De radiator is eenvoudig te monteren en belangrijk dat uw de verwarmingsbuizen op de juiste manier heeft geïnstalleerd. Bij Sanexo shopt u eenvoudig naar radiatorkranen. Verkrijgbare afmetingen: B57,5CM*H75CM*D2,5CM, 57,5CM*120CM*D2,5CM, 57,5CM*H160CM*2,5CM, 57,5CM*H180CM*D2,5CM. Verkrijgbare Watt: 425W, 730W, 1010W, 1135W. Verkrijgbare kleuren: mat zwart, glans wit.
Designradiator Acqua Calda 57,5/160Cm 1010 Watt Mat Zwart Zijaansluiting (RAL 9005)

| Artikelnummer | sara00414 |
|---|---|
| FamilyId | DERF1 |
| EAN | 8720211751035 |
| Afmeting | 57.5x160 cm |
| Breedte | 57.5 cm |
| Hoogte | 160 cm |
| Diepte | 2.5 cm |
| Materiaal | Hoogwaardig aluminium |
| Afwerking glas | Poedercoating |
| Vermogen | 1010 Watt |
| Uitvoering | Recht |
| CE-keurmerk | Met Aftapaansluiting, Met Bevestigingsmateriaal, Met Blindstoppen, Met Ontluchter, Met Ontluchtingsaansluiting |
| Draadmaat | 1/2 inch |
| Draadaansluiting | Binnendraad |
| Aansluiting | Zij-aansluiting |
| Hartafstand | 55 cm |
| Primaire kleur | Zwart |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Sanexo |
| Te zien in showroom | Ja |
Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!