Designradiator Acqua Calda heeft een industrieel design. Het multifunctionele design zorgt niet alleen voor een warme badkamer, maar ook dat u makkelijk uw hand-/baddoeken kunt drogen na gebruik of dat er een warme hand-/baddoek klaar staat wanneer u klaar bent met douchen. Deze verticale handdoekradiator wordt door middel van 3 haken aan de muur gemonteerd. Aansluiting: zij- en midden onder aansluiting. Verkrijgbaar in de afmetingen: B45CM*H75CM*D2,5CM, B45CM*H120CM*D2,5CM,B60CM*H120CM*D2,5CM. Verkrijgbare Watt: 365W, 650W, 730W. Verkrijgbaar in de kleuren: mat zwart.
Designradiator Acqua Calda 45/120Cm 650 Watt Mat Zwart Zij- En Middenaansluiting (RAL 9005)

| Artikelnummer | sara00425 |
|---|---|
| FamilyId | DERF2 |
| EAN | 8720211755125 |
| Afmeting | 45x120 cm |
| Breedte | 45 cm |
| Hoogte | 120 cm |
| Diepte | 2.5 cm |
| Materiaal | Hoogwaardig aluminium |
| Vermogen | 650 Watt |
| Uitvoering | Recht |
| CE-keurmerk | Met Aftapaansluiting, Met Bevestigingsmateriaal, Met Blindstoppen, Met Ontluchter, Met Ontluchtingsaansluiting |
| Draadmaat | 1/2 inch |
| Draadaansluiting | Binnendraad |
| Aansluiting | Zij- en Midden-onder aansluiting |
| Hartafstand | Middenaansluiting: 5 cm. ZiCE-keurmerkansluiting: 42.5 cm |
| Primaire kleur | Mat Zwart |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Sanexo |
| Te zien in showroom | Ja |
Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!