Decent douchebak Just-Solid van Best Design is een lage vierkante douchebak van Solid Surface. Solid Surface is duurzame, slijtvaste en hygiënische oplossing in uw badkamer. De afvoer zit midden-achter en wordt zonder sifon geleverd. Afmetingen: L90CM*B90CM*H3,5CM, L100CM*B100CM*H3,5CM, L120CM*B90CM*H3,5CM, L140CM*B90CM*H4,5CM. Verkrijgbaar in mat wit en zwart.
Decent Douchebak Just-Solid 90X90X3,5Cm, Mat Wit

| Artikelnummer | 4004970 |
|---|---|
| FamilyId | DOUF202 |
| EAN | 8719323062092 |
| Afmeting | 90x90 cm |
| Lengte | 90 cm |
| Breedte | 90 cm |
| Hoogte | 3.5 cm |
| Vorm | Vierkant |
| Materiaal | Solid Surface |
| Antikalk | Nee |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 1 jaar |
| Primaire kleur | Mat wit |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
| Exclusief | Sifon |
Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!