Darlo Hangtoilet met Bidet - Randloos - met Bidetkraan Koud Water - Zonder Zitting - Compact 49 cm - Glanzend Wit

| Artikelnummer | DL55700 |
|---|---|
| EAN | 5404024123076 |
| Breedte | 36 cm |
| Hoogte | 32 cm |
| Diepte | 49 cm |
| Primaire kleur | Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Inclusief | Bidet |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Versa |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant