Dado 300X1220 Ikon Amber

Hoeveel heeft u er nodig?
| Artikelnummer | 1538681 |
|---|---|
| Afmeting | 30x122x1 cm |
| Breedte | 30 cm |
| Lengte | 122 cm |
| Dikte glas | 10 mm |
| Afwerking | Mat |
| Toepassing | Vloer |
| Look | Hout |
| Kleurnaam | Amber |
| Verschijningsvorm | Universeel |
| Primaire kleur | Bruin |
| Aantal stuks per doos | 4 |
| Gewicht 1 tegel | 7.38kg |
| Land Van Herkomst | Itali√Ђ |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Dado |
| Te zien in showroom | Ja |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant