De Cross keukenmengkraan 2-knops van Wiesbaden heeft een speelse uitstraling. De draaiknoppen hebben een speels detail die passen in bijvoorbeeld een moderne vintage keuken. Wiesbaden heeft een breed assortiment kranen in diverse stijlen. De Cross kranenlijn van Wiesbaden bestaat ook uit een wastafelmengkraan. Afmetingen: H36,2CM*B18CM*Diepte25,3CM. Kleur: chroom.
Cross Keukenmengkraan 2-Knops Chroom

| Artikelnummer | 29.4131 |
|---|---|
| EAN | 8718858074549 |
| Breedte | 18 cm |
| Hoogte | 36.2 cm |
| Lengte | 25.3 cm |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Met Waterval | Nee |
| Verhoogd model | Nee |
| Keramisch Cartridge | Nee |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant