Cross inbouw-wastafelmengkraan 2-knops Inbouwdiepte: 7 cm Keramische afdichtingen Uitloop 20cm kleur chroom
compleet: inbouw + afbouwdeel

Cross inbouw-wastafelmengkraan 2-knops Inbouwdiepte: 7 cm Keramische afdichtingen Uitloop 20cm kleur chroom
| Artikelnummer | 29.4116 |
|---|---|
| EAN | 8718053680057 |
| Breedte | 6.1 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Lengte | 19.4 cm |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Verhoogd model | Nee |
| Keramisch Cartridge | Nee |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Xellanz |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant