De Cross inbouw stopkraan voor uw bidet handdoucheset komt uit de Cross lijn van Wiesbaden. De Crosslijn bestaat uit een speelse kraan die in iedere moderne badkamer past. Kleur: chroom.
Cross Inbouw Stopkraan 1/2'' Chroom

| Artikelnummer | 29.4117 |
|---|---|
| EAN | 8718053680064 |
| Breedte | 6 cm |
| Hoogte | 6 cm |
| Lengte | 10.5 cm |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Met Waterval | Nee |
| Verhoogd model | Nee |
| Keramisch Cartridge | Nee |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant