Creavit Wc-Zitting Duroplast Kids Inox Scharnieren

| Artikelnummer | KC0802.01.1000E |
|---|---|
| EAN | 8698531136491 |
| Afmeting | 28x34 cm |
| Breedte | 28 cm |
| Diepte | 33.5 cm |
| Primaire kleur | Glans Wit |
| Materiaal | Duroplast |
| Inclusief | Softclose |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Creavit |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant