Creavit Urinoir Scheidingswand Wit TP660

| Artikelnummer | TP660-00CB00E-0000 |
|---|---|
| EAN | 8698531118152 |
| Afmeting | 12x61x36 cm |
| Breedte | 12 cm |
| Hoogte | 61 cm |
| Diepte | 36 cm |
| Primaire kleur | Glans Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Creavit |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant