Creavit Selin Keramiek Toiletreservoir Wit

| Artikelnummer | SL410-00CB00E-0000 |
|---|---|
| EAN | 8698531114574 |
| Afmeting | 38.5x17.5x40 cm |
| Breedte | 38.5 cm |
| Hoogte | 40 cm |
| Diepte | 17.5 cm |
| Primaire kleur | Glans Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Creavit |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant