Creavit Ruby RB140 Waskom - Opbouw - Keramiek - Zonder Overloop - Zonder Kraangat - 40x10x40 Cm - Glanzend Wit

| Artikelnummer | RB140-00CB42E-0000 |
|---|---|
| EAN | 8698531170259 |
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Diepte | 40 cm |
| Vorm | Rond |
| Materiaal | Keramiek |
| Primaire kleur | Glans Wit |
| Met Overloop | Nee |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Versa |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant