Creavit Ophang (Bidet) Verborgen Bevestiging

| Artikelnummer | FE510-00CB00E-0000 |
|---|---|
| EAN | 8698531144700 |
| Afmeting | 36x50.6x32 cm |
| Breedte | 36 cm |
| Hoogte | 32 cm |
| Diepte | 50.6 cm |
| Primaire kleur | Glans Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Inclusief | Sproeier |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Creavit |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant