Creavit Ness Hangtoilet - Tornado Flush - Randloos - Zonder Zitting - Glanzend Wit

| Artikelnummer | NS323-11CB00E-0000 |
|---|---|
| EAN | 8698531160366 |
| Breedte | 35.5 cm |
| Hoogte | 35 cm |
| Diepte | 52 cm |
| Primaire kleur | Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Versa |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant