Creavit Mass Spiegel Met Tablet 55x84,5x10cm

| Artikelnummer | MS4001.01.SS |
|---|---|
| EAN | 8699251008969 |
| Breedte | 44 cm |
| Hoogte | 84.5 cm |
| Diepte | 10 cm |
| Kenmerk | Met Planchet |
| Primaire kleur | Zwart |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Creavit |
| Te zien in showroom | Nee |

| Artikelnummer | MS4001.01.SS |
|---|---|
| EAN | 8699251008969 |
| Breedte | 44 cm |
| Hoogte | 84.5 cm |
| Diepte | 10 cm |
| Kenmerk | Met Planchet |
| Primaire kleur | Zwart |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Creavit |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant