Creavit Keramiek Hoek Fontein Wit 45x45cm

| Artikelnummer | VT145-00CB00E-0000 |
|---|---|
| EAN | 8698531127178 |
| Breedte | 45 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Diepte | 45 cm |
| Vorm | Ovaal |
| Materiaal | Keramiek |
| Primaire kleur | Glans Wit |
| Met Overloop | Ja |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Creavit |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant