Creavit Elegant Hangtoilet Met Bidet - Randloos - Met Bidetkraan Koud En Warm Water - Zonder Zitting - Glanzend Wit

| Artikelnummer | EG321-34CB00E-0004 |
|---|---|
| EAN | 8698531174547 |
| Breedte | 37 cm |
| Hoogte | 35 cm |
| Diepte | 51.3 cm |
| Primaire kleur | Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Inclusief | Bidet |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Versa |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant