Creavit Doucheput met onder-aansluiting 15x15 Inox

| Artikelnummer | FD256A |
|---|---|
| EAN | 8698531137580 |
| Afmeting | 15x15 cm |
| Lengte | 15 cm |
| Breedte | 15 cm |
| Vorm | Vierkant |
| Materiaal | RVS |
| Antikalk | Nee |
| Plaats afvoer | Verticaal |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Creavit |
| Te zien in showroom | Nee |
| Inclusief | Rooster |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant