Creavit Design Ophang Wc Zonder Sproeier (Bidet), Mat Basalt

| Artikelnummer | FE320-11BM00E-0000 |
|---|---|
| EAN | 8698531150664 |
| Afmeting | 35x35.4x51 cm |
| Breedte | 35 cm |
| Hoogte | 35.4 cm |
| Diepte | 51 cm |
| Primaire kleur | Mat basalt |
| Materiaal | Keramiek |
| Toiletbril | Exclusief |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Creavit |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant