Creavit Chroom Bedieningspaneel GP3004

| Artikelnummer | GP3004.00 |
|---|---|
| EAN | 8698531133407 |
| Afmeting | 25x19 cm |
| Breedte | 25 cm |
| Hoogte | 19 cm |
| Diepte | 5 cm |
| Primaire kleur | Chroom |
| Materiaal | Kunststof |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Creavit |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant