Creavit Bocchi Bocchi Urinoir Met Boven Aansluiting Mat Antraciet

| Artikelnummer | 1383-020-0130 |
|---|---|
| EAN | 5404024109834 |
| Breedte | 8 cm |
| Hoogte | 60 cm |
| Diepte | 32 cm |
| Primaire kleur | Mat Antraciet |
| Materiaal | Keramiek |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Creavit |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant