Creavit Aloni Vierkant Rainshower Gunmetal Grijs 30x30cm

| Artikelnummer | SH4030GG |
|---|---|
| EAN | 5404024116153 |
| Afmeting | 30x30 cm |
| Breedte | 30 cm |
| Hoogte | 6 cm |
| Lengte | 30 cm |
| Materiaal | Messing |
| Primaire kleur | Gunmetal |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Creavit |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant