Creavit Aloni Vierkant Rainshower Rvs Mat Zwart 40x40cm

| Artikelnummer | SH4000B |
|---|---|
| EAN | 5404024106239 |
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 6 cm |
| Diepte | 40 cm |
| Lengte | 40 cm |
| Materiaal | RVS |
| Primaire kleur | Mat Zwart |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Creavit |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant