Creavit Aloni Spiegel Met Lijst Wit Marmer 66×46 cm

| Artikelnummer | MK-SPGWIT |
|---|---|
| EAN | 5404024117679 |
| Breedte | 46 cm |
| Hoogte | 66 cm |
| Materiaal | Spiegelglas |
| Kenmerk | Met lijst |
| Primaire kleur | Wit Marmer |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Te zien in showroom | Nee |

| Artikelnummer | MK-SPGWIT |
|---|---|
| EAN | 5404024117679 |
| Breedte | 46 cm |
| Hoogte | 66 cm |
| Materiaal | Spiegelglas |
| Kenmerk | Met lijst |
| Primaire kleur | Wit Marmer |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant