Creavit Aloni Sharp Onderkast 100cm Noot

| Artikelnummer | SHP100.07 |
|---|---|
| EAN | 5404024107168 |
| Afmeting | 100x46.5x50 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 50 cm |
| Diepte | 46.5 cm |
| Primaire kleur | Hazelnoot |
| Secundaire kleur | Mat Zwart |
| Materiaal | MDF |
| Type greep | Greeploos |
| Aantal Lades | 1 |
| Inclusief | Softclose |
| Exclusief | Wastafel |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Creavit |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant