Creavit Aloni Rvs Douchegoot Compleet 70cm Geborsteld Koper

| Artikelnummer | BC070CM |
|---|---|
| EAN | 5404024115194 |
| Afmeting | 70 cm |
| Lengte | 70 cm |
| Breedte | 7 cm |
| Hoogte | 7 cm |
| Materiaal | RVS |
| Antikalk | Nee |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Primaire kleur | Geborsteld Koper |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Creavit |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant