Creavit Aloni Regendouche New Tondo

| Artikelnummer | TM53230 |
|---|---|
| EAN | 5404024101418 |
| Breedte | 2.2 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Lengte | 33 cm |
| Materiaal | Messing |
| Met Handdoucheset | Ja |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Met Glijstang | Ja |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Creavit |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant