Creavit Aloni Mega Onderkast 80cm Garda

| Artikelnummer | MG80.V.06A |
|---|---|
| EAN | 5404024103511 |
| Afmeting | 80x50x45 cm |
| Breedte | 45 cm |
| Hoogte | 50 cm |
| Diepte | 45 cm |
| Primaire kleur | Bruin |
| Materiaal | MDF |
| Type greep | Met Grepen |
| Aantal Lades | 2 |
| Inclusief | Softclose |
| Exclusief | Wastafel |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Creavit |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant