Creavit Aloni Koudwaterkraan Mat Zwart 1/2

| Artikelnummer | CR1033-5B |
|---|---|
| EAN | 5404024115521 |
| Breedte | 3.4 cm |
| Hoogte | 19.5 cm |
| Lengte | 14.9 cm |
| Type kraan | Koudwaterkraan |
| Materiaal | Messing |
| Primaire kleur | Mat Zwart |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Creavit |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant