Creavit Aloni Keukenkranen Met Uittrekbare Sproeikop Mat Zwart

| Artikelnummer | CR1087-5B |
|---|---|
| EAN | 5404024114609 |
| Breedte | 5.3 cm |
| Hoogte | 49 cm |
| Lengte | 19.9 cm |
| Type kraan | Mengkraan |
| Materiaal | Messing |
| Primaire kleur | Mat Zwart |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Creavit |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant