| Artikelnummer | ECO160 |
|---|---|
| EAN | 5404024102828 |
| Lengte | 1 cm |
| Breedte | 160 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Dikte glas | 10 mm |
| Materiaal | Glas |
| Afwerking glas | Helder |
| Antikalk | Ja |
| Uitvoering | Vaste wand |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Creavit |
| Te zien in showroom | Nee |
Creavit Aloni Inloopdouchewand 1cm 160x200cm

calcActive())">
€ 795,00
€ 379,95
−52%
Op voorraad
Gratis verzending vanaf €150
Veilig betalen — iDEAL, Klarna, Bancontact
€ 795,00
€ 379,95
De inloopdouches van Creavit zijn gemaakt van hoge kwaliteit. De inloopdouches van Creavit zijn voorzien van nanocoating, muurprofiel, veiligheidsglas van 10 mm en een stabilisatiestang verstebaar tot 120 cm. De Creavit Aloni inloopdouche kan direct op de vloer geplaatst worden, in combinatie met een douchegoot of op een douchebak. Een voordeel van de Creavit Aloni inloopdouche is dat het ook warm blijft in het gedeelte waar u aan het douchen bent, de wand houdt namelijk de warmte vast.
1 Artikelen Toegevoegd Aan Winkelwagen
Laden...

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant