Creavit Aloni Glazen Inloopdouchewand Zonder Muurprofiel 80 cm

| Artikelnummer | GLS80 |
|---|---|
| EAN | 5404024117877 |
| Afmeting | 80×200 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Dikte glas | 8 mm |
| Materiaal | Glas |
| Antikalk | Nee |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Creavit |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant