Creavit Aloni Elite Flat Composietsteen Douchebak Zwart 120x90x3cm

| Artikelnummer | SE912Z |
|---|---|
| EAN | 5404024107298 |
| Afmeting | 120x90 cm |
| Lengte | 120 cm |
| Breedte | 120 cm |
| Hoogte | 3 cm |
| Vorm | Rechthoek |
| Materiaal | Composiet |
| Antikalk | Ja |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Primaire kleur | Zwart |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Creavit |
| Te zien in showroom | Nee |
| Inclusief | Anti-slip |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant