Creavit Aloni Douchedeur In Nis 6mm 77-81x190cm

| Artikelnummer | CR043-80 |
|---|---|
| EAN | 5404024102699 |
| Lengte | 0.6 cm |
| Breedte | 81 cm |
| Hoogte | 190 cm |
| Dikte glas | 6 mm |
| Materiaal | Glas |
| Afwerking | Glanzend |
| Afwerking glas | Helder |
| Antikalk | Nee |
| Type deur | Draaideur |
| Aantal deuren | 1 |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Creavit |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant