Creavit Aloni Douche Schuifdeur In Nis 8mm 120x200cm C

| Artikelnummer | CR-045C12 |
|---|---|
| EAN | 5404024112575 |
| Afmeting | 120x200 cm |
| Lengte | 120 cm |
| Breedte | 8 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Dikte glas | 8 mm |
| Materiaal | Glas |
| Afwerking glas | Helder glas |
| Antikalk | Ja |
| Type deur | Schuifdeur |
| Aantal deuren | 1 |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Creavit |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant