Creavit Aloni Design Ophang Wc Met Rvs Sproeier (Bidet) Zwart

| Artikelnummer | AL6612 |
|---|---|
| EAN | 5404024113749 |
| Afmeting | 36x51.5x28 cm |
| Breedte | 36 cm |
| Hoogte | 28 cm |
| Diepte | 51.5 cm |
| Primaire kleur | Mat Zwart |
| Materiaal | Duroplast |
| Toiletbril | Exclusief |
| Inclusief | Sproeier |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Creavit |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant