Creavit Aloni Betegelbaar Rooster Douchegoot 80cm

| Artikelnummer | T01-800 |
|---|---|
| EAN | 5404024103115 |
| Lengte | 80 cm |
| Breedte | 11 cm |
| Hoogte | 5.4 cm |
| Materiaal | RVS |
| Antikalk | Nee |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Primaire kleur | RVS |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Creavit |
| Te zien in showroom | Nee |
| Inclusief | Betegelbaar |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant