De Aqua Blue staande WC onderpot van Aloni wordt met een sproeier geleverd en heeft een S-trap spoeling. De toilet onderpot is gemaakt van keramiek, een onderhoudsvriendelijk en hygiënisch materiaal. Graag willen wij u informeren dat de Staande Wc Onderpot geleverd wordt zonder spoelmechanisme toiletreservoir en toiletzitting. Indien u deze ook wenst te bestellen, kunt u deze vinden op onze website www.sanexo.nl, onder onderstaande zoekopdrachten: Creavit Dubbele Spoelmechanisme Met Kabel Voor Reservoir / Creavit Lara Keramiek Toiletreservoir Wit / Creavit Aloni Nice Flat Wc-Zitting Duroplast Inox Scharnieren, Softclose
Creavit Aloni Aqua Blue Staande Wc Onderpot Wit, Met Sproeier (Bidet), S-Trap

| Artikelnummer | VT1025 |
|---|---|
| EAN | 5404024113350 |
| Afmeting | 34x42x38 cm |
| Breedte | 34 cm |
| Hoogte | 38 cm |
| Diepte | 42 cm |
| Primaire kleur | Glans Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Inclusief | Sproeier |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Creavit |
| Te zien in showroom | Nee |
Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!