Cool Touch douchethermostaat komt uit de kranencollectie van Wiesbaden. De kranen van Wiesbaden hebben unieke designs en zijn verkrijgbaar in diverse kleuren. De normale thermostaatkranen hebben de vervelende eigenschap dat ze bij gebruik zeer heet kunnen worden. De Coul Touch is dusdanig opgebouwd dat binnenin de heet waterstroom niet de body van de kraan kan verwarmen. Deze heeft dus een aangename temperatuur wat ideaal is voor kinderen en ouderen. Verkrijgbaar in de kleuren: geborsteld staal, geborsteld messing, chroom, mat-zwart.
Cool Touch Douchethermostaat Mat-Zwart

| Artikelnummer | 29.2930 |
|---|---|
| EAN | 8719323038332 |
| Breedte | 29.2 cm |
| Hoogte | 7.1 cm |
| Lengte | 10.5 cm |
| Primaire kleur | Zwart |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!