Cool Touch douchethermostaat komt uit de kranencollectie van Wiesbaden. De kranen van Wiesbaden hebben unieke designs en zijn verkrijgbaar in diverse kleuren. De normale thermostaatkranen hebben de vervelende eigenschap dat ze bij gebruik zeer heet kunnen worden. De Coul Touch is dusdanig opgebouwd dat binnenin de heet waterstroom niet de body van de kraan kan verwarmen. Deze heeft dus een aangename temperatuur wat ideaal is voor kinderen en ouderen. Verkrijgbaar in de kleuren: geborsteld staal, geborsteld messing, chroom, mat-zwart.
Cool Touch Douchethermostaat Geborsteld Messing

| Artikelnummer | 29.5930 |
|---|---|
| EAN | 8719956083662 |
| Breedte | 29.2 cm |
| Hoogte | 6 cm |
| Lengte | 10.5 cm |
| Primaire kleur | Messing |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant