Concorde opbouw wastafelkraan heeft een futuristisch design wat past in een moderne badkamer. De kraan wordt geleverd inclusief een clickwaste om uw wastafel vol te laten lopen voor bijvoorbeeld een handwasje. De glanzen afwerking zorgt voor een luxe uitstraling van de kraan deze kunt u combineren met andere glanzende accessoires in uw badkamer. Kleur: chroom.

Concorde Wastafelkraan + Clickwaste Chroom

| Artikelnummer | 29.4220 |
|---|---|
| EAN | 8718053679532 |
| Breedte | 15.6 cm |
| Hoogte | 15 cm |
| Lengte | 16.8 cm |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!