Deze complete glijstangset van het merk Riko heeft een handdouche met 5-standen. De complete set is niet alleen stijlvol maar ook praktisch. Het zeepschaaltje is handig voor uw zeep tijdens het douchen en de optionele waterbesparende doorstroombegrenzer bespaart tot 50% waterverbruik. Kleur: chroom
Complete Glijstangset In Blister Chroom

| Artikelnummer | 30.3588 |
|---|---|
| EAN | 8717306087049 |
| Afmeting | 10x10 cm |
| Breedte | 10 cm |
| Lengte | 10 cm |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Met Waterval | Nee |
| Verhoogd model | Nee |
| Keramisch Cartridge | Nee |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Riko |
| Te zien in showroom | Ja |
Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!