Clou Hammock plus fontein 65x16cm kranengat links Aluite Wit mat

| Artikelnummer | CL/03.13270 |
|---|---|
| Afmeting | 65x25.4 cm |
| Breedte | 65 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Diepte | 25.4 cm |
| Vorm | Rechthoek |
| Primaire kleur | Wit |
| Secundaire kleur | Mat Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Exclusief | Kraan |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Clou |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant