Clou Flush 3 fontein 36x18x9cm kraangat rechts Keramiek Wit

| Artikelnummer | CL/03.03030 |
|---|---|
| Afmeting | 36x18cm |
| Breedte | 36 cm |
| Hoogte | 9 cm |
| Diepte | 18 cm |
| Vorm | Rechthoek |
| Materiaal | Keramiek |
| Antikalk | Nee |
| Locatie kraangat | Rechts |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Wit |
| Secundaire kleur | Wit |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Te zien in showroom | Nee |
| Exclusief | Kraan |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant