Clou Flush 2 Plus fontein 42.5x10.5cm kraangat zonder plug Keramiek Wit

| Artikelnummer | CL/03.03220 |
|---|---|
| Afmeting | 42.5x10.5 cm |
| Breedte | 42.5 cm |
| Hoogte | 10.5 cm |
| Diepte | 29 cm |
| Vorm | Rechthoek |
| Primaire kleur | Wit |
| Secundaire kleur | Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Exclusief | Kraan |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Clou |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant