Clou First fonteinkom 38.8x24.6cm kraangat links Aluite Wit mat

| Artikelnummer | CL/03.10101 |
|---|---|
| Afmeting | 38.8x24.6 cm |
| Breedte | 38.8 cm |
| Hoogte | 8 cm |
| Diepte | 24.6 cm |
| Vorm | Ovaal |
| Primaire kleur | Wit |
| Secundaire kleur | Mat Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Exclusief | Kraan |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Clou |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant